CLV-Archive
Monitoring wózków widłowych
i nagrywarka wideo

System automatycznego zapisu materiału wideo

 

System CLV-Archive pozwala na rejestrację obrazu wideo z kamer na wózku widłowym. Archiwizacja materiału wideo odbywa się na kartę SD lub dysk SSD. Film może również zostać automatycznie przesłany na serwer w chmurze, dzięki czemu możliwy jest podgląd online w aplikacji CRM. Kamery montujemy na wózku widłowym zarówno przewodowo, jak i bezprzewodowo. CLV-Archive świetnie sprawdzi się do kontroli pracy operatora wózka widłowego pod kątem zapewnienia bezpieczeństwa, optymalizacji pracy czy udoskonalenia procesów. Kamery zamontowane na wózku widłowym pozwalają na monitorowanie zachowania pracowników, co pozwala zapobiegać wypadkom oraz łamaniu zasad bezpieczeństwa. Monitoring wózka widłowego to również szansa na zwiększenie efektywności pracy operatorów. Dzięki rejestracji obrazu z kamer na wózkach widłowych można zidentyfikować problemy związane z organizacją magazynu, przepływem towarów czy też komunikacją między pracownikami.

Automatycznie przesyła materiał wideo z wózka widłowego
na serwer

Umożliwia
podgląd
na żywo (LIVE)
z kamer
na wózku

System
archiwizuje
materiał
nawet przez
kilka lat

Dostęp do wszystkich materiałów
z laptopa
lub smartfona

Monitorowanie pracy wózków widłowych LIVE

 

System CLV-Archive pozwala również na automatyczne przesyłanie obrazu z kamer na serwer, umożliwiając podgląd LIVE. Dzięki podglądowi na żywo koordynator może szybciej zareagować na sytuacje kryzysowe, naruszenie bezpieczeństwa osób, pojazdów czy towarów na magazynie oraz kontrolować w czasie rzeczywistym pracę operatora wózka widłowego.

Automatyczny zapis
Wideo przesyłane jest
automatycznie
na serwer.
Klient ma dostęp
do zapisanych
materiałów
z poziomu CRM.
Podgląd na żywo
Możliwość podglądu na żywo ze wszystkich kamer zainstalowanych na pojazdach przykładowo w celu weryfikacji, czy operator rzetelnie wykonuje swoją pracę.
Archiwizacja materiału
Materiał może być przechowywany na serwerze nawet kilka lat w zależności od preferencji klienta. Serwer jest instalowany bezpośrednio w siedzibie klienta.
Aplikacja CRM

Skontaktuj się z nami

Masz pytania?