Technologia

Poznaj nas

Naszym celem jest i zawsze była pomoc oraz doradztwo w doborze najlepszych rozwiązań dla naszych klientów wykorzystując nasze doświadczenie, wiedzę oraz innowacyjne technologie.

Nasze innowacyjne produkty wykorzystują m.in. sztuczną inteligencję, zaawansowaną analizę danych oraz najlepszą do monitoringu technologię UWB.

AI

AI (Artificial Intelligence), czyli sztuczna inteligencja umożliwia maszynom uczenie się na podstawie doświadczeń, dostosowywanie się do nowych informacji i wykonywanie zadań podobnych do ludzkich.

Nasze systemy wyposażone w sztuczną inteligencję mają za zadanie ułatwić pracę ludzi, dzięki czemu mogą znacząco zwiększyć wydajność, produktywność, ale przede wszystkim bezpieczeństwo w przedsiębiorstwie.

Przykładem systemu, który do pracy używa sztucznej inteligencji jest CLV-Guard. Sztuczna inteligencja wbudowana
w kamerę
, pozwala wykrywać osoby w ruchu znajdujące się
w pobliżu i tym samym ostrzegać operatora o zagrożeniu.

Data science

Data science, czyli nauka o danych, zajmuje się zbieraniem, analizą oraz przetwarzaniem danych na potrzeby klienta np. z procesów logistycznych.

Data science zmienia sposób, w jaki podchodzimy do logistyki wewnętrznej.

Na przykładzie systemu CLV-IndoorNavi, wykorzystując zaawansowane algorytmy, możemy usprawnić zarządzanie flotą wózków widłowych, skrócić czas wykonywanych zadań oraz zoptymalizować wykorzystanie przestrzeni magazynowej.

UWB

UWB (Ultra Wide Band) jest to protokół komunikacji bezprzewodowej krótkiego zasięgu. Technologia ta doskonale sprawdza się w lokalizacji obiektów wewnątrz budynku lub monitorowania zasobów przedsiębiorstwa.

Na przykładzie systemu CLV-IndoorNavi wykorzystującego technologię UWB, możemy przykładowo śledzić w czasie rzeczywistym położenie wózków widłowych.

Technologia UWB cechuje się bardzo dużą dokładnością nawet do 10 cm oraz niskim zużyciem energii. Sygnał UWB nie powoduje zakłóceń innych urządzeń w przedsiębiorstwie.

 

 

Łukasz Pikulski

Specjalista ds. wdrożeń CLV

+48 728 876 836
lukasz.pikulski @ stabautech.pl

Wojciech Kulisz

Manager działu systemów wizyjnych

+48 604 568 949
wojciech.kulisz @ stabautech.pl

Skontaktuj się z nami

Masz pytania?